О нотариусе

  Українською — https://notarius.kyiv.ua/notarius/rozsoha-sergij-sergijovich/

  5 Отзывов

  1. Alla MuravlevaAlla Muravleva
   Alla Muravleva

   Наша компанія висловлює щиру вдячність за плідну співпрацю приватному нотаріусу Розсосі Сергію Сергійовичу!
   Компетентність, якість, оперативність — саме ті ключові якості, які ми цінуємо у наших партнерах. Працівники Сергія Сергійовича — це команда справжніх професіоналів, які проявляють гнучкість та лояльність, нестандартно підходять до вирішення навіть найскладніших завдань, які щоденно нам доводиться вирішувати. Наша співпраця плідна та результативна, завдяки спільним зусиллям та досвіду в нотаріаті.
   Надання послуг іноземним громадянам — однин із пріоритетних напрямків роботи нашої компанії, професійний нотаріальний супровід є його обов’язковим атрибутом. Сергій Сергійович повністю забезпечує нотаріальну підтримку іноземців, з якими ми співпрацюємо, і звертаючись до нього, ми завжди впевнені в якості його роботи.

   02.06.2019 на 17:29
  2. Pavel GolubPavel Golub
   Pavel Golub

   Никогда еще так быстро не получал доверенность на выезд ребенка за границу. Одно из самых приятных посещений нотариуса. Рекомендую!!!

   02.06.2019 на 17:30
  3. Василиса ВанинаВасилиса Ванина
   Василиса Ванина

   Оформляли договора купли-продажи паркомест. 27 договоров за один день. Это вообще возможно???   оказалось — да! Нотариусу особенное спасибо.

   02.06.2019 на 17:30
  4. Сергей ЖелябинСергей Желябин
   Сергей Желябин

   Обратился за передачей заявления о продаже части принадлежащего мне комплекса другим собственникам. Нотариус помог правильно его составить и передал по определенной процедуре моим адресатам. Через месяц сделка была оформлена. Остался очень доволен процессом.

   02.06.2019 на 17:31
  5. Николай КостыряНиколай Костыря
   Николай Костыря

   Необходима была доверенность, которую можно бы было использовать в странах ЕС. Обратились к нотариусу Розсохе Сергею Сергеевичу. Он вник в особенности законодательства и подготовил универсальную доверенность, которую приняли в соответствующих инстанциях.

   Нам было критично важно подготовить документ так, чтобы лица, которые будут использовать доверенность не столкнулись с возвратом. Розсоха С.С. все замечательно сделал!

   02.06.2019 на 17:33

  Добавить отзыв

  Поставьте свою оценку: