О нотариусе

Українською мовою: https://notarius.kyiv.ua/notarius/yeresko-tetyana-gennadiyivna/

Приватний нотаріус з 2008 року.

Нотаріальна контора Єресько Тетяни Геннадіївни знаходиться в центрі міста Боярка та пропонує увесь спектр нотаріальних послуг, тому Ви завжди можете звернутися за консультацією і допомогою з питань, що Вас цікавлять.

У нотаріальній конторі Єресько Тетяни Геннадіївни Вас завжди вислухають, проконсультують, допоможуть, віднесуться з увагою і розумінням.
Нашою головною метою є надання для Вас кваліфікованої нотаріальної допомоги. Ми готові допомагати людям, ґрунтуючись на отриманому досвіді, знаннях, відкритості і професіоналізмі.

В основі роботи приватного нотаріуса, Єресько Тетяни Геннадіївни, закладено принципи законності, відповідальності, об’єктивності та конфіденційності, що забезпечуються виконанням і суворим дотриманням законодавчих норм, вимог підзаконних актів та спрямовані на захист прав та інтересів осіб, що звертаються за вчиненням нотаріальних дій. Додержання нотаріусом порядку вчинення нотаріальних дій і чітке виконання вимог закону є гарантією захисту прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб, що звернулися до нас.

Добавить отзыв

Поставьте свою оценку: